Ori and the Blind Forest – úvodka

Moon Studios, tvůrci Oriho, teasují nový projekt

25. 2. 2023
Zdroj náhledu: Moon Studios

Společnost Moon Studios se do srdcí mnoha z nás zapsala skrze fanoušky tolik milované tituly Ori and the Blind Forest a Ori and the Will of the Wisps. Dvoudílná série studiu přinesla obrovský úspěch a u hráčů si vysloužila místo mezi těmi nejemocionálnějšími plošinovkami s malebným vizuálem a dojemným příběhem. Moon Studios však zřejmě neplánuje, vzhledem k zakončení druhého dílu, v sérii pokračovat a generální ředitel a zakladatel, Thomas Mahler, oznamuje podrobnosti o novém nadcházejícím projektu. Třetí hra studia se chystá odklonit od předešlých titulů, především co se týče hratelnosti. Má se jednat o akční RPG s pohledem seshora, a jak naznačuje Thomasův tweet, vývojáři mají nemalé cíle. Chystají se vše vsadit na jednu kartu a buď jim projekt zaručí prosperitu a vytvoří zcela nový prostor ve světě akčních RPG, nebo zapříčiní jejich pád. Ambiciózní tajemný projekt dokonce pro studio může znamenat ukončení aktivity v případě, že nenaplní očekávání.

Mezi fanoušky se pochopitelně rozmohla bouřlivá diskuze, protože nikdo přesně netuší, co od takto podané zprávy očekávat. Prozatím nic nenaznačuje, že by se Ori měl dočkat dalšího pokračování. I když to Moon Studios přímo nepotvrdilo, zřejmě se v jeho budoucích plánech nenajde prostor pro třetí malebné dobrodružství… není však čas na to, házet flintu do žita. Pouze čas ukáže, co si pro nás vývojáři nakonec připravili. O novém projektu nemáme prozatím dostatek informací, abychom vám mohli sdělit více.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.