Pokémon Violet – logiáš

Pokémon vydává kolekci pro kočičí mazlíčky

21. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokémon Scarlet and Violet si především v Asii vede poměrně dobře. Přestože se recenze liší v různých směrech, mnozí fanoušci jsou nadšení novými přírůstky a volnou explorací, ale jiným zážitek kazí množství technických problémů. Z japonského průzkumu vyplývá, že nejvíce hráčů Pokémon Scarlet and Violet si jako svého prvního startovacího pokémona vybírá roztomilou travní kočku Sprigatito, což není vůbec překvapivá skutečnost vzhledem k tomu, že právě v Japonsku kočky už dávno přebraly přední příčku nejoblíbenějších domácích mazlíčků. Pokémon Center Japan se rozhodlo na výsledky ankety reagovat a na trh uvedlo kolekci založenou na kočičích pokémonech, jako je Litten, Delcatty či Glameow, ale hvězdou kolekce je samotná Sprigatito.

Zboží obsahuje běžné domácí předměty, jako je nádobí, ručníky, čaj, nálepky či klíčenky, ale zaměřuje se i na hrdé majitele koček, pro které kolekce nabízí zajímavé položky. Jsou jimi například hračky v podobě Magikarpa, pelíšek jako velký dřímající Snorlax či obleček a čapka, aby vaše kočka vypadala jako Sprigatito. Opomenuti samozřejmě nesmí být ani lidští společníci, pro které je přichystaná speciální mikina s přední kapsou uzpůsobenou k tomu, aby se do ní kočka mohla pohodlně zachumlat jako do klokaního vaku.

Veškeré produkty se začnou prodávat od 22. února 2023 a předpokládá se, že jako u většiny zboží s tematikou Pokémonů zásoby nevydrží dlouho. Pro tuzemské zákazníky bude kolekce k dostání na Amazon Japan s mezinárodním doručením. Nejnákladnější položkou bude zmíněná mikina, za kterou zaplatíte (bez poštovného a balného) 65 USD, v přepočtu necelých 1 500 korun. S každou novou generací Pokémonů se trh rozšiřuje o nové položky a fanoušci po celém světě stále přibývají.

Zdroj: pokemon.co.jp

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.