Mortal Kombat 1 – Sub-Zero logiáš

Mortal Kombat 1 aneb jak se přihlásit do bety a co o ní víme

15. 8. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros. Games

Mortal Kombat 1 vychází 14. září a společnost Warner Bros. Interactive Entertainment poskytne fanouškům přístup do omezené betaverze od 18. do 21. srpna. V tomto příspěvku se dozvíte, jak se do bety přihlásit a jaké postavy si během ní vyzkoušíte. Předobjednávka bojovky Mortal Kombat 1 je prozatím jedinou možností, jak získat přístup do předběžné testovací verze. Test je nicméně dostupný pouze pro ty, kteří si hru předběžně zarezervují na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Prozatím není jisté, zdali tvůrci betu zpřístupní později i pro PC nebo Nintendo Switch.

https://twitter.com/MortalKombat/status/1684594498121437184?s=20

Jak se přihlásit do bety

Nezáleží na tom, kterou ze speciálních edic Mortal Kombat 1 si předobjednáte, abyste se dostali do bety. Ať už si tedy vyberete běžnou, prémiovou, nebo sběratelskou edici, budete se moci zúčastnit zkušební verze. Vstup se však liší podle toho, zdali jste si koupili digitální, nebo fyzickou kopii, jak vysvětlím za chvíli. Jestliže jste si hru koupili digitálně, nebudete muset pro vstup do bety nic dělat; konzole vám umožní stáhnout si beta klienta 15. srpna 2023.

Pokud jde o fyzickou kopii, prodejce vám poskytne kód pro vstup do bety; číslo byste měli najít na účtence nebo v e-mailu. Ve společnosti Warner Bros. Games si nejdříve musíte zaregistrovat účet. Po vytvoření účtu u WB Games navštivte webové stránky titulu a přihlaste se. Na této stránce vyberte sekci Account Betas. Poté zadejte požadovaný kód do pole Redeem a Pre-Order Beta Code a stiskněte tlačítko Redeem.

Postavy, které si lze vyzkoušet

V rámci beta testu si můžete vyzkoušet režim pro více uživatelů 1 vs. 1 a omezený přístup pro jednoho hráče ve variantě Classic Towers. Z pochopitelných důvodů zůstává zápletka při tomto testu neaktivní. Mezi postavy, jež si lze vyzkoušet, patří Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage a překvapivě i Li Mei. Jako Kameo bojovníci se objeví Kano, Sonya, Jax a Frost.

Zdroj: @MortalKombat

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.