Mortal Kombat 1 – dvě ségry

Mortal Kombat 1 získá nový režim

12. 8. 2023
Zdroj náhledu: NetherRealm Studios

Kromě nové grafiky a hratelnosti v podobě Kamea se zdá, že příští Mortal Kombat 1 bude mít ještě jednu obměnu, a to zcela nový režim. Podle Thinyho, uživatele Twitteru, nabídne Mortal Kombat 1 novou možnost pro jednoho hráče nazvanou Invaze. Podle jím poskytnutých informací se očekává, že hráči budou cestovat po mnoha královstvích a bojovat proti vetřelcům v různých ročních obdobích. Únik neposkytuje mnoho dalších informací, ale naznačuje, že režim Invaze bude zahrnovat dramatické bitvy a rozmanité osobnosti, z nichž si hráči mohou vybrat svého bojovníka.

Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že to bude podobné prvnímu pokusu o Konquest ve hře MK: Deception. To byl příběh, ve kterém jste hráli za mladého Shujinka a cestovali po světě z pohledu třetí osoby. Koneckonců se hodně mluví o tom, jak by mohl žánr zaujmout zákazníky něčím jiným než souboji 1v1, proto byl režim Konquest pokusem o oživení série a vnesení do ní něčeho nového, podobně jako Street Fighter 6 se svým World Tour.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.