Tekken 8 – tygřík

Tekken 8 nebude obsahovat DENUVO

11. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco Studios Inc.

Tekken 8 je velmi očekávanou bojovou hrou, podobně jako chystaný Mortal Kombat. Proto není divu, že fanoušci pečlivě sledují všechny novinky týkající se jejich oblíbeného titulu. Někteří zainteresovaní uživatelé si všimli, že společnost Denuvo byla dříve zahrnuta do licenční smlouvy v kategorii software třetích stran. Vzhledem k oblíbenosti programu mezi hráči to vyvolalo bouřlivou debatu a všeobecné obavy, což si vyžádalo rychlou, ale ráznou reakci tvůrců hry.

Zahraniční magazín PCGamer upozornil na prohlášení autora Tekkenu 8 Katsuhira Harady, které bylo sdíleno na Twitteru (dnešním Xku). Katsuhiro ve své zprávě jednoznačně uvedl, že tým nebude do svého titulu zahrnovat Denuvo ani nic podobného. Za pozornost stojí, že na základě této události byla z profilu hry na Steamu zmínka o Denuvo odstraněna.

„Tato EULA je pravděpodobně copy / paste z TEKKEN 7 nebo tak něco. Každopádně nemám v plánu do TEKKEN 8 zahrnout Denuvo ani nic jiného, takže přestaňte se svými podrážděnými alergickými reakcemi na všechno a tiše seďte (sedněte si sakra).“ Dobrou zprávou je, že si můžete oddechnout, pokud jste se obávali, že program Denuvo způsobí nestabilitu výkonu mlátičky a zabrání vám ve skvělém zážitku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.