Mortal kombat – Reptile logiáš

Fanoušci Mortal Kombat touží po Reptilovi

10. 8. 2023
Zdroj náhledu: Mortal Kombat

Série Mortal Kombat se vyznačuje několika charakteristickými rysy, mezi něž patří rozvětvené příběhy postav, temná atmosféra, zákeřné závěrečné údery a nyní i atraktivní muži – nebo spíše ještěři. Řeč je pochopitelně o čerstvě představeném Reptilovi, který si během několika minut získal srdce mnoha fanoušků.

Nejzajímavější na něm je, že přitahuje lidi nejen ve své lidské formě (v Mortal Kombat 1 se umí morfovat), ale také ve své ještěrčí podobě. Nutno přiznat, že jeho vrčení je celkem přitažlivé a jeho lidský úsměv podmanivý. To dokazuje i následující tweet uživatele io9 na Twitteru: „Reptile je sexy v obou podobách.“ Zahraniční youtuberka LOSTy souhlasí: „Nikdy jsem nečekala, že přijde den, kdy řeknu, že Reptile vypadá sexy.“ Myslím, že nemusím vysvětlovat, jak populární se příspěvek stal, a pokud si přečtete komentáře, budete překvapeni, kolik lidí tento ještěr okouzlil.

Reptile měl velkou základnu fanoušků už předtím, ale jeho nový vizuál v Mortal Kombat 1 upevnil jeho místo mezi uchvatiteli ženských srdcí. Pokud nevíte, kdo nebo co je zač, krátce vám ho představím. Je to jedna z nejznámějších postav série, která se původně objevila v prvním díle, jenž vyšel v roce 1992.Tehdy ještě nebyl hratelnou postavou, ale skrytým bossem. O rok později Reptile debutoval jako plně ovladatelná postava ve hře MKII a od té doby se objevuje v každém titulu. Reptilova minulost je spjata s jeho nekonečným bojem za osvobození Zaterry ze spárů Outworldu a obnovení její bývalé vznešenosti. Zároveň v průběhu jednotlivých dílů série prošel proměnami, díky nimž jeho postava získala hloubku a smysl.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.