Mortal Kombat Scorpion

Mortal Kombat se nám představuje v novém traileru

18. 2. 2021
 

Určitě jste slyšeli o tom, že se chystá nový film na motiv Mortal Kombat, který má vyjít dokonce už tento rok – přesněji 16. dubna na HBO MAX. Očekávanou videoherní adaptaci režíruje Simon McQuoid, pro kterého je to první velký film. Naštěstí by kvalitu zde měl zajistit James Vana, kterého můžete znát díky sérii Saw nebo Annabelle.

Dočkáme se fatalit

Mortal Kombat by měl obsahovat některé fatality inspirované z her. Pokud toto tvůrci dodrží, můžeme se těšit na praskání kostí, vytrhávání orgánů a celkově brutální likvidaci lidského těla – naneštěstí pro nás film již obdržel hodnocení R rating. Už jen toto dává najevo, že by nový Mortal Kombat mohl být o něco brutálnější, než jeho dva předchůdci z devadesátých let. Také bylo řečeno, že by do filmu měly být implementovány některé pohyby postav.

Nový protagonista a známé postavy

Příběh filmu by se neměl točit kolem ikonického protagonisty Liu Kanga, ale nově kolem MMA zápasníka Cole Younga. Ten vyhledává nejlepší bojovníky na světě, aby společně čelili nepřátelům z vnějšího světa v turnaji zvaném Mortal Kombat, ve kterém se rozhoduje o osudu celého vesmíru.

Ve filmu se objeví většina postav z her, na které se můžete podívat níže. Vzhled Scorpiona a Sub-Zera vypadá skvěle, ale na druhou stranu takový Raiden působí až příliš mladě. Uvidíme, co nám nový trailer přinese, ve finální verzi to nakonec může vypadat úplně jinak.

Konečně je to tu

Zvětší části byl film propagovaný jen skrze plakáty a teaser trailery, co nám toho moc neřekly. Dnes se to však změní – do světa byl vypuštěn první oficiální a plnohodnotný trailer. V klidu se usaďte a plně užívejte. A jak by řekl Shang Tsung: „Mortal Kombat is just beginning.“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.