Mr. Prepper intro

Mr.Prepper a Halloween

23. 9. 2021
 

Survival hra Mr. Prepper, přinášející pohled do světa muže, který se rozhodl opustit tuto uzavřenou zoo, dokud ještě není příliš pozdě, se stala velmi populární. V naší recenzi získala krásné hodnocení 8,5 a na Steamu je hodnocení uživatelů dokonce 91 %, díky čemuž hra spadá do kategorie „Velmi dobré“. Nyní se však něco nového děje a zatím není přesně jasné, co to bude.

mr.prepper halloween

Vývojáři hry Mr.Prepper stále pracují

Vývojáři od vydání hry na své dílo nezanevřeli, ba naopak je vidět, že je těší kladné hodnocení a zájem fanoušků. Pravidelně také vydávají různé aktualizace a opravy, komunikují s komunitou a naslouchají jí. Nicméně nedávno se objevila jedna zajímavost, která s sebou přinesla novou otázku, a to zejména ve spojitosti s nadcházejícím Halloweenem.

V seznamu achievementů pro hru na Steamu se objevil jeden nový s příkladným názvem „Halloween“. Je tedy jasné, že tento achievement již nenechal spát achievement hunterům – lovcům achievementů – a ihned se spustila debata, jak daný achiev splnit a o co se vlastně jedná.  Nicméně odpověď vývojáře na dotaz k tomuto achievementu je více než výstižná a můžete se na ni podívat níže.

mr.prepper reaction

Je tak jasné, že se příští měsíc ve hře bude dít něco nového a dost možná i tajemného ve spojitosti s Halloweenem. Zatím se však může čistě jen spekulovat, co bude k úspěšnému získání tohoto achievementu potřeba.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.