Mr.Prepper – Animal Farm DLC a Roadmapa!

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Survival hra Mr. Prepper, o které jste se mohli dočíst v naší recenzi, je stále velmi populární. Hra přináší pohled do světa muže, který se rozhodl opustit tuto uzavřenou zoo, dokud ještě není příliš pozdě. Nyní prakticky po roce od vydání autoři zveřejnili plány do budoucna a oznámili nové DLC.

V Mr.Prepper budete moci nyní i rybařit

„S potěšením oznamujeme, že 1. DLC je nyní oficiální! Jmenuje se „Farma zvířat“ a vyjde v roce 2022! (Přesnější datum bude oznámeno brzy.) Již nyní si jej můžete přidat na seznam přání.“ – Rejected Games
Mr.Prepper roadmapa

Zdroj: Rejected Games

Podle všech informací, které zatím o DLC máme, se bude jednat o rozšíření, v němž dostanete za úkol uvést bývalou farmu Murricaville zpět do kondice. To bude zahrnovat starání se o zvířata, opravy a průzkum nových oblastí, ale také aktivity, jako je rybaření nebo adopce psího společníka. Více informací naleznete zde.

Zároveň byla v rámci výročí zveřejněna i roadmapa, která odhaluje plány do budoucna. Je již nyní jasně, že svět Mr. Preppera se značně rozroste. Otazníkem zůstává samozřejmě DLC Apocalypse, jehož název zní zajímavě, ale nemáme ještě sebemenší zprávy, co bude obsahovat. Nezbývá tedy nic než doufat a vyhlížet možné informace, které naleznete ihned, jak se objeví, u nás na webu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn