Mr. Prepper intro

Mr.Prepper – Animal Farm DLC a Roadmapa!

21. 3. 2022
 

Survival hra Mr. Prepper, o které jste se mohli dočíst v naší recenzi, je stále velmi populární. Hra přináší pohled do světa muže, který se rozhodl opustit tuto uzavřenou zoo, dokud ještě není příliš pozdě. Nyní prakticky po roce od vydání autoři zveřejnili plány do budoucna a oznámili nové DLC.

V Mr.Prepper budete moci nyní i rybařit

„S potěšením oznamujeme, že 1. DLC je nyní oficiální! Jmenuje se „Farma zvířat“ a vyjde v roce 2022! (Přesnější datum bude oznámeno brzy.) Již nyní si jej můžete přidat na seznam přání.“ – Rejected Games

Podle všech informací, které zatím o DLC máme, se bude jednat o rozšíření, v němž dostanete za úkol uvést bývalou farmu Murricaville zpět do kondice. To bude zahrnovat starání se o zvířata, opravy a průzkum nových oblastí, ale také aktivity, jako je rybaření nebo adopce psího společníka. Více informací naleznete zde.

Zároveň byla v rámci výročí zveřejněna i roadmapa, která odhaluje plány do budoucna. Je již nyní jasně, že svět Mr. Preppera se značně rozroste. Otazníkem zůstává samozřejmě DLC Apocalypse, jehož název zní zajímavě, ale nemáme ještě sebemenší zprávy, co bude obsahovat. Nezbývá tedy nic než doufat a vyhlížet možné informace, které naleznete ihned, jak se objeví, u nás na webu.

Zdroj: Rejected Games

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.