overwatch 2 – Mercy

Muž byl zatčen za vraždu Christiane Louise

25. 10. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Brazilská voice actorka Christiane Louise byla známá pro její propůjčení hlasu postavám, jako jsou Cortana ve hře Halo, Mercy ve hře Overwatch, Hellen Lovejoy v seriálu Simpsonovi a Sivir ve hře League of Legends. Podle jejích kolegů zemřela 6. srpna 2021 ve věku 49 let, kdy ji zavraždili ve městě Rio de Janeiro.

Policie ve spojení s její vraždou zatkla muže jménem Pedro Paulo Gonçalves Vasconcellos da Costa, který se k vraždě přiznal, ale prý jednal v sebeobraně. Policie si myslí že jeho motivem bylo si nechat všechen majetek a dědictví, které zbydou po její smrti. Příčinou smrti bylo vážné pořezání nohy a krku. Následně tělo odvezl do domu jeho matky, kde s ním žili dva dny předtím, než ji schovali. Christiane byla bez života osm dní, než ji policie našla.

Případ se pořád vyšetřuje, Pedro Paulo Gonçalves Vasconcellos da Costa je v tuto chvíli podezřelým a pořád se hájí, že byl napaden. Tito dva se potkali na psychiatrické klinice v roce 2017 a hned po její vraždě začal stěhovat její věci do domu jeho matky, která mu s vraždou pomáhala. Pořád není jasné, jak plánoval si přivlastnit všechen majetek po ní.

Fanoušci her Halo, League of Legends a Overwatch reagovali na zprávu o smrti Christiane Louise hlubokým smutkem a velká většina poslala slova podpory jejím přátelům a rodině. Pár z fanoušků poukázalo na to, že i když zemřela, její hlas žije dál a hrdinové nikdy neumírají – přesně jak to říká Mercy ve hře Overwatch, když oživuje spojence.


Článek pro Gaming Professors napsal Michael Pavlík.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.