Muž byl zatčen za vraždu Christiane Louise

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard Entertainment
Brazilská voice actorka Christiane Louise byla známá pro její propůjčení hlasu postavám, jako jsou Cortana ve hře Halo, Mercy ve hře Overwatch, Hellen Lovejoy v seriálu Simpsonovi a Sivir ve hře League of Legends. Podle jejích kolegů zemřela 6. srpna 2021 ve věku 49 let, kdy ji zavraždili ve městě Rio de Janeiro.
Policie ve spojení s její vraždou zatkla muže jménem Pedro Paulo Gonçalves Vasconcellos da Costa, který se k vraždě přiznal, ale prý jednal v sebeobraně. Policie si myslí že jeho motivem bylo si nechat všechen majetek a dědictví, které zbydou po její smrti. Příčinou smrti bylo vážné pořezání nohy a krku. Následně tělo odvezl do domu jeho matky, kde s ním žili dva dny předtím, než ji schovali. Christiane byla bez života osm dní, než ji policie našla.
Případ se pořád vyšetřuje, Pedro Paulo Gonçalves Vasconcellos da Costa je v tuto chvíli podezřelým a pořád se hájí, že byl napaden. Tito dva se potkali na psychiatrické klinice v roce 2017 a hned po její vraždě začal stěhovat její věci do domu jeho matky, která mu s vraždou pomáhala. Pořád není jasné, jak plánoval si přivlastnit všechen majetek po ní.
Fanoušci her Halo, League of Legends a Overwatch reagovali na zprávu o smrti Christiane Louise hlubokým smutkem a velká většina poslala slova podpory jejím přátelům a rodině. Pár z fanoušků poukázalo na to, že i když zemřela, její hlas žije dál a hrdinové nikdy neumírají – přesně jak to říká Mercy ve hře Overwatch, když oživuje spojence.
Článek pro Gaming Professors napsal Michael Pavlík.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn