Přichází Resident Evil 3: Nemesis Edition?

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: CAPCOM
Když loni vyšel remake hry Resident Evil 3, setkal se s poměrně dobrým ohlasem hráčské komunity, ačkoli mnozí byli zklamáni nedostatkem lekaček a krátkou délkou hry. Proslýchá se však, že by někdy mohla vyjít edice Nemesis, která by mohla přinést další obsah, například zbraně či obnovení starých herních oblastí. V tuto chvíli není potvrzeno, zda k této edici dojde, ale některé drobné aktualizace základní hry nechaly lidi přemýšlet, zda je to pravda

Zdroj: Capcom

Podle nedávného příspěvku na Redditu se Resident Evil 3 v posledních měsících dočkal řady aktualizací a zdá se, že komunita neví, co přesně dělají. Jeden z uživatelů zveřejnil všechny nejnovější záplaty pro verzi hry ve službu Steam, přičemž poslední aktualizace byla vydána před několika dny. Bez dalších podrobností autor příspěvku nemá jasno, co by mohly znamenat, a klade si otázku, zda to skutečně znamená, že se chystá nový obsah.
Jeden uživatel navrhl, že by mohlo jít o aktualizaci ray tracingu, ale tento návrh byl zamítnut ve prospěch teorie, že by mohlo jít o přípravu na stále diskutovanou edici Nemesis. Ostatní v komentářích jsou přesvědčeni, že tomu tak bude, ale v této fázi není mnoho důkazů. Další možnou teorií je, že Capcom do hry přidává easter eggy, což opět naznačuje možný remake pro Resident Evil 4.
Vzhledem k tomu, že hry série Resident Evil jsou svými easter eggy známé, to je možné, ale záhadné aktualizace jsou tak nejednoznačné, že je nelze identifikovat jinak než pouhým odhadem. Mnoho členů komunity by uvítalo další obsah, ale záplaty mohou znamenat téměř cokoli, včetně upgradu na next-gen. Opět je třeba říci, že se jedná o čistou spekulaci a neexistuje žádné oficiální prohlášení studia, které by edici Nemesis potvrzovalo nebo vyvracelo. Nová edice, přinášející nový obsah, by rozhodně nebyla na škodu. Jen by mě zajímalo, jestli nebudou chtít spoustu věcí zpoplatnit, jako to udělali s Jilliným oblečením.

Než se však dozvíme, co se za aktualizacemi skrývá, můžete se zatím podívat na trailer k novému filmu Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Zároveň připomínám že se můžete zúčastnit naší soutěže o jeden ze dvou klíčů ke službě Steam pro hru Doom Classic, která obsahuje hry DOOM IIFinal DOOM a Ultimate Doom. Pokud se však s tímto brutálním masakrem setkáváte poprvé, můžete si přečíst náš průřez historií.

Zdroj: gamerant.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn