My Hero Academia Ultra Rumble – Uraraka

My Hero Academia: Ultra Rumble ukazuje první trailer

18. 1. 2022
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Battle Royale her není nikdy dost. Díky jejich velké popularitě na trhu vznikají stále další nové kousky a jedním z nich je právě představený titul My Hero Academia: Ultra Rumble. Přesně tak, v této hře se proti sobě postaví celkem dvacet čtyři hráčů rozdělených do osmi tříčlenných týmů v kůži oblíbených hrdinů či záporáků z populárního anime My Hero Academia.

V aréně budete své síly násobit díky nalezeným kartám, přičemž útoky vycházejí ze schopností jednotlivých postav přímo z anime. Klíčem k úspěchu je spolupráce, sbírání karet a posilování týmu jako celku. Hra bude také nabízet možnost zvolit si cestu hrdiny či padoucha podle toho, za jakou postavu se rozhodnete hrát. Po aréně se totiž mají nacházet civilisté, kteří nestihli zavčas utéct. V roli hrdinů je budete bránit, zatímco v opačném případě zahájíte útok, což s sebou bude přinášet další určité bonusy celému týmu.

Zdroj: Bandai Namco

Hra prozatím láká na beta test, který se má spustit už 2. února po dobu čtyř dnů, ale pouze pro Japonsko, a nabídne dvanáct hratelných postav. Mezi ně budou patřit Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo, Ochaco Uraraka, Shoto Todoroki, Tsuyu Asui, Cementoss, All Might, Mt. Lady, Tomura Shigaraki, Dabi, Himiko Toga a Mr. Compress. Prozatím neznáme přesné datum vydání ani termín, kdy beta zavítá také do ostatních zemí. Jedno je ovšem jisté, a to jsou platformy. My Hero Academia: Ultra Rumble si zahrajete na PlayStation 4, Xbox One, Nintendu Switch a na PC, konkrétně přes platformu Steam. Fanoušky jistě potěší zpráva, že hra bude free to play. Na další detaily si ovšem budeme muset ještě počkat. Pokud se chcete o hře dozvědět více, určitě navštivte oficiální webové stránky a níže mrkněte na první trailer společně s gameplayem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.