Na dnešek je ohlášen živý přenos z Assassin’s Creed

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Assassin’s Creed je velmi populární série, která posledních několik let rozděluje svou hráčskou komunitu. Většinou je to způsobeno tím, že se Ubisoft rozhodl změnit herní mechanismy, nemluvě o tom, že poslední tři díly sice nejsou špatné, jsou však až příliš zaměřené na fantasy.
Společnost Ubisoft oznámila na dnešek 14. června živý přenos akce Assassin’s Creed Celebration. Tento den není pro sérii významným milníkem ani výročním datem, shoduje se však s obdobím, kdy se nekoná E3, proto je velká šance, že půjde o více než jen náhodnou oslavu.
Samozřejmě nelze vyloučit, že se Ubisoft svévolně rozhodl uspořádat oslavu této úspěšné série. Ve skutečnosti je v přípravě několik projektů souvisejících s Assassin’s Creed, jež by mohly být oznámeny. Například malý spin-off zabývající se postavou z Valhally – Basim Ibn Isha –, jehož myšlenka obsahu unikla na veřejnost na začátku tohoto roku. Podle agentury Bloomberg by tato zatím nepojmenovaná hra měla vyjít buď ještě letos, nebo někdy v roce 2023.
To zřejmě vylučuje jakékoliv smysluplné informace o Assassin’s Creed Infinity. Pro tento díl série zatím nebylo oznámeno žádné pevné datum vydání. V nejbližší době se tedy pravděpodobně nedozvíme žádné solidní informace o tomto projektu.
Assassin's Creed – Altair

Zdroj: igdb

Ubisoft sice během letošních oslav neuspořádal vlastní akci, nicméně vydavatel slíbil, že se tak stane později v tomto roce. Pro Ubisoft se zatím rýsuje nezvykle klidný rok, alespoň co se týče velkých herních trháků, v obvyklém přívalu novinek na konci roku se neplánuje žádný nový Far Cry nebo Assassin’s Creed. Chystaný Avatar má skutečně vyjít ještě letos, ovšem mezi jednotlivými oznámeními už uplynula nějaká doba.

Živý přenos Assassin’s Creed Celebration začíná dnes v 18:00. Sledovat ho můžete na kanálech YouTube a Twitch společnosti Ubisoft.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn