Na E3 vystoupí Xbox, Ubisoft i Nintendo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: e3expo

Na letošním videoherním veletrhu E3, který se uskuteční pouze digitálně, a to ve dnech 12.-15. června 2021, vystoupí velká jména herního průmyslu. Ostatně jako v jiných letech.

I letos bez Sony

ESA, organizace, která E3 pořádá, v dnešní zprávě zveřejnila tyto partnery: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games a Koch Media. To jsou raní podporovatelé této akce, a tak se můžeme těšit na jejich prezentace, resp. informace o jejich hrách a snad i nové trailery.

E3 logo

Jelikož akce se po celé roky konala fyzicky v Los Angeles a v červnu, nikoho po propuknutí světové pandemie viru COVID-19 neudivilo, že v minulém roce byla zrušena. Stejně totiž dopadly jiné veletrhy nebo třeba koncerty. E3 se však, místo aby se přenesla do virtuálního prostoru, nekonala v roce 2020 vůbec. Nyní, kdy pandemie stále probíhá, se však dočkáme digitální formy této události.

ESA oznámila, že se dočkáme ještě dalších spoluprací. Předpokládejme, že jsou to spolupráce již rozjednané, ale z nějakého důvodu zatím nezmíněné, anebo že o nějakých organizátoři ještě nevědí (to by ale bylo dva měsíce před konáním akce na pováženou). Dá se ale předpokládat, že všechna důležitá jména na seznamu přeci jen neuvidíme. Svou účast totiž nepřislíbilo například Sony, EA, Activision Blizzard a další, jak si již všimli někteří novináři. Minulý rok jsme se dívali na speciální PlayStation event, zatímco novinky třeba od Blizzardu se dozvídáme pravidelně na BlizzConu (který se konal v únoru a to jen online).

Ze stránek e3expo se dá dále vyčíst, že pro média a influencery zde budou ještě další čtyři dny, a to před začátkem „hlavní“ části E3. Tito tedy obdrží speciální program od 7.-11. června 2021.

E3 má každopádně našlápnuto tento rok být zajímavou událostí pro mnoho hráčů a hráček po celém světě, protože od společností jako Xbox, Ubisoft i Nintendo a dalších jmenovaných jsme si zvykli na kvalitní produkty – ať už hry, nebo herní hardware a platformy.

Zdroj: e3expo

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn