ets 2 iberia - náhledovka

Rozšíření Iberia do Euro Truck Simulator 2 zná své datum vydání

4. 4. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Poslední rozšíření do hry Euro Truck Simulator 2 přibylo před více než rokem a od té doby fanoušci evropských trucků čekají na další DLC jako na smilování. Čekání skončí již tento čtvrtek, 8. dubna 2021 v 19:00, kdy do ETS2 vyjde dlouho očekávané rozšíření Iberia. Oficiální oznámení doprovází také nový trailer.

Iberia nás v tomto rozšíření zavede na Pyrenejský poloostrov. Ve hře přibude Španělsko spolu s hlavním městem Madrid a Portugalsko v čele s Lisabonem. Kromě hlavních měst se můžeme těšit na spoustu dalších větších či menších měst. Vývojáři nezapomněli ani na zdejší přírodu a památky. Zbývá připomenout, že Iberia bude dosud největším rozšířením, jaké kdy SCS Software vydalo.

Rozšíření ETS 2: Iberia si můžete již nyní přidat do svého seznamu přání na Steamu a nenechat si tak ujít premiéru, která bude ve čtvrtek 8. dubna 2021 v 19 h místního času. Kromě Iberie nás vývojáři z SCS Software lákají 6. dubna na nové, dosud neodhalené kamiony značky Renault. Je se tedy na co těšit.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.