Warhammer: Vermintide 2 - náhled

Na Steamu momentálně naleznete 27,99€ hru zdarma

5. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Po delší době je konečně i na Steamu kvalitní hra zdarma. Podušičkový dáreček si pro nás připravil vydavatel a vývojář v jednom – Fatshark. Dopřál nám vysoce kladně hodnocený Warhammer: Vermintide 2. Právě tento Warhammer neunikl ani naším klávesnicím v redakci a kolegyně Adéla Barešová hru popsala tahle:

„Temná zákoutí středověkého hradu i tajemné lesy ukrývající ruiny se spoustou nepřátel čekají na obávané hrdiny s meči v rukou. Warhammer: Vermintide 2 je pokračováním úspěšné kooperační hry ve stylu Left 4 Dead, které těží ze základů prvního dílu a je vylepšeno o nové mechaniky a množství nepřátel. Budete se tak probíjet přes mnohem větší hordy krys a válečníků a to ve zcela nových neprobádaných lokacích…“

warhammer-vermintide-2-ingame-elf

Zdroj: igdb.com

Povedenou podrobnější recenzi Vermintide 2 o této hře naleznete na tomto odkaze. Na závěr mi nezbývá nic jiného jenom přidal rychlý proklik na Steam, ať si hru stihnete převzít. S přidáním do knihovny moc neotálejte. Warhammer: Vermintide 2 si bude možné na Steamu přidat jenom do 7. listopadu do 20:00. Psaného bylo docela dost, a jak hra zdarma vypadá, na to se můžete podívat v přiloženém traileru.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.