Na Steamu momentálně naleznete 27,99€ hru zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Po delší době je konečně i na Steamu kvalitní hra zdarma. Podušičkový dáreček si pro nás připravil vydavatel a vývojář v jednom – Fatshark. Dopřál nám vysoce kladně hodnocený Warhammer: Vermintide 2. Právě tento Warhammer neunikl ani naším klávesnicím v redakci a kolegyně Adéla Barešová hru popsala tahle:
„Temná zákoutí středověkého hradu i tajemné lesy ukrývající ruiny se spoustou nepřátel čekají na obávané hrdiny s meči v rukou. Warhammer: Vermintide 2 je pokračováním úspěšné kooperační hry ve stylu Left 4 Dead, které těží ze základů prvního dílu a je vylepšeno o nové mechaniky a množství nepřátel. Budete se tak probíjet přes mnohem větší hordy krys a válečníků a to ve zcela nových neprobádaných lokacích…“
warhammer-vermintide-2-ingame-elf

Zdroj: igdb.com

Povedenou podrobnější recenzi o této hře naleznete na tomto odkaze. Na závěr mi nezbývá nic jiného jenom přidal rychlý proklik na Steam, ať si hru stihnete převzít. S přidáním do knihovny moc neotálejte. Warhammer: Vermintide 2 si bude možné na Steamu zdarma přidat jenom do 7. listopadu do 20:00. Psaného bylo docela dost, a jak hra vypadá, na to se můžete podívat v přiloženém traileru.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn