Letní výprodej na Steamu – 2023

Na Steamu vypukl letní výprodej

29. 6. 2023
Zdroj náhledu: SteamDB

Léto je opět tady. Školáci se těší na dva měsíce prázdnin a my ostatní netrpělivě vyčkáváme na dovolenou, abychom se mohli pustit do rozehraných projektů nebo svou herní knihovnu rozšířit o nové kousky. Platforma Steam moc dobře ví, jak nám volno zpříjemnit. Co hráči dokáží více ocenit než parádní slevy na vytoužené hry? Letní výprodej je každoroční akce, v rámci níž utrácíme za kousky, které možná ani nikdy nenainstalujeme, ale prostě je MUSÍME mít. Nažhavte peněženky, spaste duše a rozlučte se s rodinou, i letos to bude velké.Letní výprodej trvá od 19. hodiny večer 29. června do 13. července téhož času. Máte dva týdny na to, projet celou nabídku a rozhodnout se, jak moc do tohoto slevového šílenství upadnete. Potěšeni budou nejen šťastní majitelé tučného bankovního konta, ale i vášniví sběratelé. Tato akce s sebou obvykle přináší možnost získat speciální odznaky, obchodnické karty, samolepky i tematické profily. Nenechte se až moc unést svůdně nízkými cenami a naplánujte si strategii, jak přežít následujících čtrnáct dní, aniž byste museli prodat ledvinu. Jak se říká, všeho s mírou.

Oficiální upoutávka prozrazuje, jaké tituly v sáhodlouhém seznamu slev můžete najít. Mezi naše favority patří Evil West za 24,99 €, Forza Horizon 5 za 29,99 €, High On LIfe za 24,99 €, Atomic Heart za 39,59 €, Elden Ring za 41,99 €, NBA 2K23 za 9,59 €, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales za 33,49 € a mnoho dalších.

Slevám zdar!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.