Needy Girlfriends – logiáš

Needy Girlfriends: temná novela přichází

11. 1. 2023
Zdroj náhledu: CyberStep, Inc.,

Needy Girlfriends je vizuální román od japonského studia CyberStep, Inc., známého svou střílečkou Cosmic Break z roku 2008 a akčními MMORPG Onigiri a Dawn of the Breakers. Hra Needy Girlfriends byla poprvé vydána v roce 2017 vydavatelem PandaShojo, který se specializuje na vizuální novely. Nyní, po šesti letech, se titul objevuje na platformě Steam, aby se dostal k co nejširšímu publiku.

Je třeba poznamenat, že se nejedná o erotickou novelu, přesto podle dostupných informací bude Needy Girlfriends obsahovat mírnou sexualitu, což by mohlo znamenat, že uvidíte dívky ve spodním prádle nebo pózy, které by se daly považovat za explicitní, ačkoliv se v nich ve skutečnosti nic neděje.

Zdroj: CyberStep, Inc., 

Místo toho se titul zaměřuje na psychologickou a emocionální stránku, jejíž obsah nemusí být každému příjemný. V popisu se uvádí, že hra se zabývá tématy, jako je sebepoškozování, psychologický a domácí teror. Proto bych tento projekt nedoporučoval nikomu mladšímu osmnácti let nebo hráčům s podobnými životními zkušenostmi. Needy Girlfriends může z grafického hlediska působit nevinně, ale pravděpodobně vypráví velmi temný příběh.

Ujmete se role mladého vysokoškolského studenta Šódžiho Ičidžóa, který vede poklidný studentský život až do chvíle, kdy potká svou spolužačku Šizuku Todo. Jednoho dne Šódži uvidí smutnou Šizuku a jako gentleman, kterým je, udělá něco, aby ji rozesmál. Netuší, ovšem co tím rozpoutal. Celá hra se točí kolem posedlé lásky Šizuku k vaší postavě, která překračuje hranice toho, co je považováno za normální. Aby toho nebylo málo, do příběhu jsou zapleteny i další dvě dívky s psychickými problémy.

Hra vyjde na Steamu 25. ledna 2023, a ačkoliv cena nebyla oznámena, japonský časopis Famitsu se domnívá, že bude stanovena na 1980 ¥, což je asi 20 dolarů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.