Swimming Poo – letím!

Byla oznámena nová hra Swimming Poo… o hovínku v aquaparku?

11. 1. 2023
Zdroj náhledu: Nikolaus Games

Ne, skutečně se nejedná o překlep a nově oznámená videohra se OPRAVDU jmenuje Swimming Poo. Vůbec první trailer ukazuje humornou náplň hry a volnost sandboxového světa, podobně jako tomu je u Goat Simulatoru. Jen s tím rozdílem, že v tomto titulu nehrajete za kozy, nýbrž za náctiletého chuligána s drsňáckým jménem Simon a ještě drsnějším parťákem pod přezdívkou Poopie… ano, Poopie je hovínko… mluvící hovínko… mluvící hovínko s plavacím kruhem a plovacími ploutvemi! Jak je vidět, vývojáři se ve svých fantaziích a námětech na tvorbu rozhodně nezdráhají zajít i za hranice všeho.

Swimming Poo slibuje na rok 2023 hratelné demo, jehož náplní, ostatně jako plné verze hry, bude v aquaparku znečišťovat bazény, ničit filtrační čerpadla, hbitě utíkat před plavčíky, prdět na všechny strany a celkově tropit rozruch či rozsévat zmatek. Jak se zdá, k tomuto výtržnictví vás bude navádět sám Poopie… nebo bude pouze vaším komplicem? Za vývojem stojí studio, pro které bude Swimming Poo vůbec první vstup do vývojářského světa. Originalita je rozhodně na vysoké úrovni, ale už je pouze na samotných hráčích, zda je tento koncept osloví, či nikoliv.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.