Nekopara Catboys Paradise – úvodka

Nekopara: Catboys Paradise aneb kočkokluci existují

9. 4. 2021
Zdroj náhledu: twitter/nekopara

Titul Nekopara se na scéně objevil už v roce 2014 a v poslední době si i u nás získal popularitu napříč širokým spektrem hráčů. Pomohl tomu nejen nedávno vydaný čtvrtý díl, ale také několik osobností, které hru velmi rády promují. Pojem kočkoholky zná vážně už takřka každý a stal se jakýmsi ideálem vysněné budoucí přítelkyně. Jen uznejte sami, kdo by odolal těm jejich roztomilým ouškům, nevinným výrazům a ocáskům? Říkali jste si ale někdy, že pokud v tomto světě existují kočkoholky, co tedy kočkokluci? Nekopara nám vždy představila pouze ženské kočičí postavy… to se ovšem nyní zcela mění. Z nevinného vtipu vývojářů před třemi lety se najednou stává realita a Neko Works představují nový projekt s názvem Nekopara: Catboys Paradise. Půjde o vizuální román, ve kterém místo roztomilých kočičích dívek dostanete čtyři kočičí kluky.

Oznámení proběhlo na twitteru NEKO WORKs 31. března, a tak si mnozí mysleli, že jde opět o vtip chvíli před aprílem. Tentokrát se o vtip skutečně nejedná. Tvůrci potvrdili, že je hra vážně ve vývoji a dočkáme se jí během léta tohoto roku na PC a také jako mobilní verzi pro Android i iOS. Co je však ještě lepší zprávou, je fakt, že titul si budete moct zahrát zcela zdarma.

Zdroj: twitter/nekopara

Příběh Nekopara: Catboys Paradise bude na podobném principu, jako je již zmíněná Nekopara. Zatím nám neznámý vlastník kavárny po svém dědečkovi bude najímat zaměstnance, o práci se však přihlásí čtyři kočkokluci. Ti tak budou pracovat jako číšníci a udržovat její chod. Bližší informace bohužel zatím nemáme.

Ve zveřejněném traileru můžeme zaslechnout dabing. Postavě jménem Dill svůj hlas propůjčí Junya Enoki, Fennela ztvární Komada Wataru, Lauriera zase Kaito Ishikawa a čtveřici uzavře Yuuichirou Umehara jako Sage. Přesné datum vydání bohužel prozatím neznáme, a tak nám nezbyde nic jiného než si na další detaily trpělivě počkat. Design samotných kočkokluků navrhl G-Yuusuke, který také stojí za podobou postav pro sérii Dies Irae.

Zdroj: nekopara.com

Zdroj: twitter/nekopara

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.