Netflix – logo

Netflix pracuje na animovaném seriálu Tomb Raider

14. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Netflix pracuje na animovaném seriálu podle předlohy Tomb Raider a svou Laru Croft našel v herečce od Marvelu Hayley Atwellové. Animovaný seriál Tomb Raider bude pokračováním nedávno uvedené trilogie a bude navazovat na události poslední hry Shadow of the Tomb Raider. Na konci hry bylo pouze naznačeno, že se Lara v budoucnu vydá na další dobrodružství, proto se můžeme jen domnívat, o čem bude tento seriál.

Zdroj: igdb.com

Tasha Huo (Zaklínač: Pokrevní linie) bude produkovat a psát scénář k animovanému seriálu Tomb Raider společnosti Netflix. Na produkci se bude podílet i společnost dj2 Entertainment, která stojí za loňským filmem Sonic the Hedgehog. Podle všeho je vše v rané fázi vývoje, protože Netflix neposkytl žádné podrobnosti o obsazení ani o samotném příběhu.

Díky tomu, jak teď Netflix rozjíždí jednu animovanou herní sérii za druhou, se možná jednou dočkáme animovaného Dooma, Quaka, Halo atd., i když upřímně řečeno bych byl radši, kdyby se do těchto projektů nepouštěli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.