Halo Infinitive – Logo

Seriál Halo dostává nového režiséra

28. 6. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Když byl poprvé oznámen televizní seriál na motivy hry Halo, postu hlavního režiséra se ujal Kyle Killen. Killen po první sezóně zřejmě odstoupil a Steven Kane (který se mimo jiné podílel na produkci seriálu American Dad!) převzal funkci vedoucího seriálu. Podle Variety se Halo sice dočká druhé série, ale Kane u seriálu nezůstane. Přečtěte si také některé naše recenze filmů a seriálů.

Zdroj: Microsoft

Halo bylo původně uvedeno jako produkt stanice Showtime, nakonec však bude mít premiéru na Paramount+. Do role Master Chiefa byl obsazen Pablo Schreiber ze seriálů The Wire a Orange is the New Black a Jen Taylor, která ve hrách dabovala Cortanu, si svou roli zopakuje. Natascha McElhone ztvární doktorku Catherine Halsey, Shabana Azmi zahraje si admirála Margaret Parangosky a Bokeem Woodbine se představí jako soukromé očko a starý přítel Master Chiefa jménem Soren-006.

Co se děje týče, seriál bude představovat spíše nový příběh než adaptaci některé z her nebo románů, ačkoli v roce 2018 programový prezident společnosti Showtime Gary Levine popsal, že bude neuvěřitelně respektovat kánon. Premiéra seriálu je v současné době naplánována na začátek roku 2022 na stanici Paramount+.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.