Seriál Halo dostává nového režiséra

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Když byl poprvé oznámen televizní seriál na motivy hry Halo, postu hlavního režiséra se ujal Kyle Killen. Killen po první sezóně zřejmě odstoupil a Steven Kane (který se mimo jiné podílel na produkci seriálu American Dad!) převzal funkci vedoucího seriálu. Podle Variety se Halo sice dočká druhé série, ale Kane u seriálu nezůstane.

Halo–masterchief-vojáci
Halo–masterchief

Zdroj: Microsoft

Halo bylo původně uvedeno jako produkt stanice Showtime, nakonec však bude mít premiéru na Paramount+. Do role Master Chiefa byl obsazen Pablo Schreiber ze seriálů The Wire a Orange is the New Black a Jen Taylor, která ve hrách dabovala Cortanu, si svou roli zopakuje. Natascha McElhone ztvární doktorku Catherine Halsey, Shabana Azmi zahraje si admirála Margaret Parangosky a Bokeem Woodbine se představí jako soukromé očko a starý přítel Master Chiefa jménem Soren-006.

Co se děje týče, seriál bude představovat spíše nový příběh než adaptaci některé z her nebo románů, ačkoli v roce 2018 programový prezident společnosti Showtime Gary Levine popsal, že bude neuvěřitelně respektovat kánon. Premiéra seriálu je v současné době naplánována na začátek roku 2022 na stanici Paramount+. 

Zdroj: Pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn