Peridot

Niantic si bude konkurovat, vychází Peridot

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Niantic určitě znáte. Kdysi dávno studio vydalo dnes už legendární hit Pokémon Go. Nyní přichází se zajímavou novinkou jménem Peridot. Mělo by se jednat o simulátor, v němž se budete starat o virtuální mazlíčky. Vzhledem k roztomilosti zvířátek z traileru to vypadá spíš tak, že pečujete o malé roztomilé napodobeninky Pokémonů.

Prakticky budete tvorečky venčit, krmit, hrát si s nimi a různě je zkrášlovat. Pokud si nyní říkáte, tohle už jsem kdysi hrál, říkalo se tomu Tamagochi. Budete ušetřeni jednoho důležitého traumatu. Peridots jen tak nezemřou. Kromě už klasiky Nianticu v podobě AR, tedy rozšířené reality, je zde ještě možnost párovat mazlíčky, aby vznikl nový druh. Údajně může vzniknout (a teď se podržte) až 2,3 kvadrilionu možných kombinací. Hra je bezplatná a vyzkoušet si ji můžete už nyní, a to jak na iPhone, tak Android.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.