PlayStation Showcase – úvodka

PlayStation Showcase se koná příští týden

18. 5. 2023
Zdroj náhledu: Sony

PlayStation Showcase se bude vysílat příští týden a údajně bude sloužit jako velká letní prezentace vydavatele. Podle příspěvku na PlayStation Blogu bude trvat něco málo přes hodinu a budou na ní představeny nové tituly pro PS5 a PS VR2. Kromě first-party titulů od studia PlayStation budou na akci představeny také projekty třetích stran a nezávislé hry.

Zdroj: PlayStation Blog

To znamená, že je čas začít spekulovat o tom, co můžeme na PlayStation Showcase očekávat. Je pravděpodobné, že na výstavě uvidíme Marvel's Spider-Man 2 od Insomniacu, protože má vyjít letos na podzim a zatím jsme z něj neviděli žádný gameplay. Je také malá šance, že by se konečně mohl objevit Wolverine. Naughty Dog by rovněž mohlo ukázat aktualizaci svého multiplayerového titulu The Last of Us. Osobně doufám, že uvidíme něco z tajemného dobrodružného titulu z nedávné reklamy na PlayStation, který údajně souvisí s Uncharted.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.