NieR Re[in]carnation – dívka a temný rytíř

NieR Re[in]carnation vychází už za pár dní

15. 7. 2021
Zdroj náhledu: Square Enix

Série NieR se díky hře NieR: Automata prakticky rozmohla po celém světě a získala si pozornost mnoha hráčů. Na excelentní pozadí androidky 2B se prostě nedá jen tak zapomenout. Na své si přišli všichni příznivci i v posledním kousku NieR Replicant, kdy jsme si zopakovali události počátku série v nové vylepšené grafice s nějakými těmi inovacemi navíc.

Pozornost všech fanoušků se nyní upíná na spin-off NieR Re[in]carnation, což je chystaná free to play mobilní hra vycházející už za třináct dní, tedy 28. července, na Android a iOS. Yoko Taro tak nyní přesouvá své pole působnosti na mobilní zařízení ve snaze získat další příznivce i zde.

NieR Re[in]carnation slibuje jako vždy dojemný příběh. Hlavní hrdinkou se stane malá dívka, která se jednoho dne probudí na ne zrovna příjemném a nekonečně rozlehlém místě plném chladných budov nazývaném jako Klec. Kolem svého krku má obojek a okovy na rukou. Jediným spojencem jí bude záhadná bytost podobná malému duchovi, kterému říká Mama, a jak se zdá, právě Mama bude nejspíše vědět, proč je dívka uvězněna zrovna na takovém místě.

Co by to ovšem bylo za díl NieR bez pořádných soubojů. I na mobilu si budete moct užít parádní komba speciálních útoků ve snaze utéct nejen z Klece, ale i před děsivým černým rytířem s amorfním tělem připomínajícím hmyz. Méně zkušení hráči jistě ocení možnost automatického režimu boje. O hudbu se postará opět všemi známý skladatel Keiichi Okabe, takže je vážně na co se těšit. Z trailerů vidíme, že se k dívce přidají ještě další čtyři postavy, ale zatím nemáme bližší informace, jak moc se do děje zapojí.

Zdroj: Square Enix

Pokud nechcete propásnout jedinečnou šanci ponořit se do světa NieR Re[in]carnation a zjistit více o mladičké dívence, nezapomeňte se registrovat skrze oficiální stránky, Google Play či App Store. Díky velkému zájmu nejen v asijských zemích, ale i celosvětově, se do hry zaregistrovalo už přes půl milionu hráčů, díky čemuž získají zdarma několik herních předmětů, jako je například herní měna (Gemy) a další bonusy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.