NieR Replicant představuje Choir Arrangement Album

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix

Není pochyb o tom, že minulý rok 2021 přinesl na herní scénu několik úžasných her s famózním soundtrackem. Hudba hry NieR Replicant ver.1.22474487139… však dominovala nad ostatními tak jasně, že v udílení cen Game Awards si odnesla výhru kategorie věnované právě hernímu soundtracku… a není se popravdě čemu divit. Ve Square Enix moc dobře vědí, s čím pracují, a tak už v prosinci oznámili, že připravují zbrusu nové album s názvem Choir Arrangement Album, které bude obsahovat celkem deset skladeb z NieR Replicant ver.1.22474487139… v podání pěveckého sboru.

Album se do prodeje dostane 2. března tohoto roku a bude k dispozici v online obchodě společnosti Square Enix. Na jeho nahrávání dohlíží hudební ředitel Keiichi Okabe a zcela novou ilustraci obalu vytvořil umělec Kazuma Koda. Při rychlé koupi několik prvních zákazníků navíc obdrží látkový plakát právě s nádherným motivem přebalu alba jako bonusovou položku.

„Majestátní a půvabné sborové aranžmá přináší emocionální zážitek. Prosím, užijte si toto album se speciální úpravou,“ píše na svém webu a sociálních sítích Square Enix k oznámení této novinky.

Cena by měla být již pevně stanovena na 34,99 $, což je přibližně osm set korun bez dopravy. Square Enix však přidává poznámku, že datum vydání je přibližné a může se ještě změnit. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách.

Seznam skladeb

1. Choir: Snow in Summer
2. Choir: Song of the Ancients
3. Choir: Grandma
4. Choir: The Wretched Automatons
5. Choir: Kainé
6. Choir: The Dark Colossus Destroys All
7. Choir: Fleeting Words
8. Choir: Emil
9. Choir: Shadowlord’s Castle
10. Choir: Ashes of Dreams

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn