NieR:Automata oslavuje páté narozeniny ve velkém

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix

Série NieR se poslední dobou rozrůstá víc a víc. Není se také čemu divit, vzhledem k její obrovské popularitě. K té přispěla zejména všemi oceňovaná hra NieR:Automata, která se před pěti lety dostala na svět a ihned si získala obrovskou oblibu. Recenze na Steamu ostatně mluví za vše, když se přes sedmdesát tisíc recenzentů shodlo na velmi kladném hodnocení. Oslava pátých narozenin této hry je skoro za dveřmi, přesněji 17. března. Vývojáři ze Square Enix si pro všechny fanoušky připravili pár dárků.

Prvním z nich je ucelený playlist všech skladeb hry od jejich samotného skladatele Keiichiho Okabeho. NieR:Automata’s 5th Anniversary Selection je k dispozici na YouTubeApple Music i Spotify pro poslech všem. Druhou novinkou je vydání prvního artbooku, ve kterém najdete umělecké koncepty a návrhy od výtvarníka Kazumy Kody. NieR Art – Kazuma Koda Art Collection je věnován celé sérii, takže v něm najdete ukázky z tvorby nejen NieR:Automaty, ale i NieR Replicant či mobilní hry NieR Reincarnation. Vydání je plánováno na letošní říjen a předobjednat si jej můžete na oficiálních stránkách vývojářů už nyní. Do třetice všeho dobrého, jak se říká. Pro teď je posledním dárkem další kniha se šíleně dlouhým názvem, YoRHa – Pearl Harbor Descent Record – A NieR:Automata Story, Volume 1. Jedná se o ztvárnění příběhu hry NieR:Automata ve formě mangy. Předobjednávky jsou již v plném proudu a vydání se dočkáme chvíli před vánoční nadílkou, tedy 13. prosince. Označení prvního svazku naznačuje, že manga se v budoucnu rozroste i o další díly.

Zdroj: Square Enix

Zapomenout nemůžeme ani na ohlášené anime, u kterého zatím neznáme mnoho podrobností, ale do pátých narozenin zbývají necelé tři dny, a proto je dost možné, že si pro nás Square Enix to nejlepší chystá na 17. března.

Zdroj: squareenixmangaandbooks.square-enix-games.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn