No Man’s Sky aneb jak utéct hrobníkovi z lopaty

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Všichni jistě znáte survival titul No Man’s Sky, který zde s námi je již pět let. Datum vydání bylo 8. srpna 2016. Hra byla velice očekávaná a nejeden hráč se na ni těšil. Nicméně vydání se nepovedlo podle představ – titul byl špatně optimalizovaný a nesl s sebou několik chyb a tak si hru oblíbilo jen málo hráčů. Tyto chyby vedly k záporným recenzím hry a tak další hráči neměli potřebu si No Man’s Sky kupovat.
Nicméně po pěti letech, co hra je na Steamu, a sedmnácti updatech to vypadá, že hra konečně funguje, jak má. Proto se i titul dočkal kladného hodnocení na Steamu. Jistě mi dáte za pravdu, že si spíše koupíte hru s kladným hodnocením nežli záporným. Na uživatele Steamu má hodnocení jednoduše řečeno veliký dopad.
No Man’s Sky tak konečně dosáhlo 70 % kladných recenzí za celkovou dobu. 70 % se na Steamu zařazuje do skupiny „spíše kladné“. V nedávných recenzích titul má dokonce 90 % kladného hodnocení, což už patří do skupiny „velmi kladné“.
Když hra vyšla, působila na spoustu hráčů nedokončeně. Vývojářské studio Hello Games se ale jen tak nevzdalo, a tak zde po pěti letech tvrdé práce máme skvělý titul. V roce 2018 byl přidán i multiplayer, který hře také výrazně prospěl.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn