No Man’s Sky

No Man’s Sky aneb jak utéct hrobníkovi z lopaty

7. 9. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Všichni jistě znáte survival titul No Man’s Sky, který zde s námi je již pět let. Datum vydání bylo 8. srpna 2016. Hra byla velice očekávaná a nejeden hráč se na ni těšil. Nicméně vydání se nepovedlo podle představ – titul byl špatně optimalizovaný a nesl s sebou několik chyb a tak si hru oblíbilo jen málo hráčů. Tyto chyby vedly k záporným recenzím hry a tak další hráči neměli potřebu si No Man’s Sky kupovat. Nicméně po pěti letech, co hra je na Steamu, a sedmnácti updatech to vypadá, že hra konečně funguje, jak má. Proto se i titul dočkal kladného hodnocení na Steamu. Jistě mi dáte za pravdu, že si spíše koupíte hru s kladným hodnocením nežli záporným. Na uživatele Steamu má hodnocení jednoduše řečeno veliký dopad. 

No Man’s Sky tak konečně dosáhlo 70 % kladných recenzí za celkovou dobu. 70 % se na Steamu zařazuje do skupiny „spíše kladné“. V nedávných recenzích titul má dokonce 90 % kladného hodnocení, což už patří do skupiny „velmi kladné“.

Když hra vyšla, působila na spoustu hráčů nedokončeně. Vývojářské studio Hello Games se ale jen tak nevzdalo, a tak zde po pěti letech tvrdé práce máme skvělý titul. V roce 2018 byl přidán i multiplayer, který hře také výrazně prospěl.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.