Potion Craft Intro

Potion Craft klepe na dveře a brzy dorazí

6. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Potion Craft postaví hráče do role začínajícího alchymisty s úkolem uvařit přesně takový lektvar, jaký jeho zákazník potřebuje. Budete však muset odvést pořádný kus práce – jak je již patrné z traileru, nejedná se o pouhé zavařování bylinek a plodů. Všechno má své jasné pořadí, význam a množství. Špatný postup nebo záměna ingrediencí, případně špatné množství může mít neblahé následky.

Hráči budou muset sbírat rostliny a materiály, zpracovávat je a házet do kotle. Přidejte základ lektvaru, například vodu nebo olej, a máte hotovo. Zní to dost jednoduše, ale uvařit správný lektvar může být překvapivě náročné. Proto má tato hra „Alchymistickou mapu“, která slouží jako průvodce vařením.

Zdroj: igdb.com

Potion Craft nebo Poison craft? (lektvar nebo jed?)

Lektvary samozřejmě nevaříte jen tak pro nic za nic. Do vašeho obchodu budou každý den přicházet zákazníci, kteří budou hledat alchymistická řešení, a je na vás, abyste jim je poskytli. V této hře je také poměrně dost stylu, dokonce si můžete upravit lahvičky a štítky svých lektvarů, jak se vám zlíbí.

Datum vydání hry Potion Craft je 21. září 2021.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.