Call of Duty – logo

Nové Call of Duty bude odloženo na příští rok?

27. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Fáma: Activision odsouvá vydání Call of Duty až na další rok, což je poprvé za více než deset let, kdy série vynechala roční vydání. Společnost Activision je aktuálně odkoupena společností Microsoft, ale podle nedávných zvěstí se nejedná o jedinou velkou změnu probíhající pod hlavičkou této společnosti.

Tom Henderson, na něhož se v případě novinek o Call of Duty můžete spolehnout jako na nikoho jiného, nedávno na svém twitteru oznámil, že Call of Duty bude odloženo. Jedná se o průlomový krok, kvůli němuž série poprvé od roku 2005 vynechá roční vydání. Tuto fámu potvrdil i Jason Schreier a na toto téma rovněž publikoval článek, ve kterém zmiňuje:

Activision pracuje na dalších projektech, které by měly v příštím roce zaplnit mezeru. Hra Call of Duty, která má vyjít letos na podzim, dostane stálý přísun dodatečného obsahu a příští rok se objeví nový online titul, který bude zdarma, uvedli tito lidé. S free-to-play titulem pomůže také studio Treyarch, které je vlastněno společností Activision a které pracuje na nyní odložené hře, uvedli tito lidé.“

Zdroj: Citace z Bloomberg

Po neúspěšném vydání v roce 2021 není tento krok nutně šokující, nicméně představuje velkou změnu pro tuto sérii a mohl by naznačovat změnu strategie společnosti. Jakmile Microsoft oficiálně převezme společnost Activision a získá plný podíl na rozhodování, nepochybně dojde k dalším rozhodnutím o budoucnosti série.

Zdroj: xboxera.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.