The Ascent – úvodka

The Ascent – CYBER WARRIOR PACK

26. 2. 2022
 

The Ascent je akční střílečka pro sólo i co-op zasazená do kyberpunkového světa. Vzhledem k faktu, že hra je oblíbená a těší se zájmu hráčů, se vývojáři stále snaží ji zdokonalovat a přidávat nový obsah. 

CYBER WARRIOR PACK

„Vážení indentisté,všem milovníkům kyberpunkových samurajů s radostí oznamujeme, že Cyber Warrior Pack je nyní k dispozici ve službě Steam za 4,99 USD / 3,99 GBP / 4,99 €. Doufáme, že se vám tato nová podoba bude líbit!“ – Neon Giant

Cyber Warrior Pack je tedy sada, kterou jednoznačně ocení všichni příznivci podobné estetiky. Tato sada obsahuje velmi povedeně zpracované brnění, a to v sedmi různých provedeních, takže je z čeho vybírat. Součástí jsou samozřejmě dvě nové zbraně a také taktické zbraně a rozšíření. Obsahem jsou také tři zcela nové skiny zbraní, které mohou mít jak nepřátelé, tak vy.

Zdroj: Neon Giant

Do The Ascent přichází New Game+

Na žádost mnoha hráčů byla také do hry přidána New Game+, díky níž zažijete opravdovou hardcore výzvu. Tento nový režim je dostupný zcela zdarma bez ohledu na to, zda si Cyber Warrior Pack zakoupíte, či nikoliv.

Do New Game+ se dostanete po dokončení hlavní příběhové kampaně. Následně stačí v sekci pro jednoho hráče vybrat New Game+, poté vyberte soubor s uložením, který chcete převést na uložení New Game+ a je to.

Součástí aktualizace je také oprava nahlášených a známých chyb, jejichž podrobný seznam naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.