The Ascent – CYBER WARRIOR PACK

Sdílet
Sdílet
Sdílet

The Ascent je akční střílečka pro sólo i co-op zasazená do kyberpunkového světa. Vzhledem k faktu, že hra je oblíbená a těší se zájmu hráčů, se vývojáři stále snaží ji zdokonalovat a přidávat nový obsah. 

CYBER WARRIOR PACK

„Vážení indentisté,

všem milovníkům kyberpunkových samurajů s radostí oznamujeme, že Cyber Warrior Pack je nyní k dispozici ve službě Steam za 4,99 USD / 3,99 GBP / 4,99 €. Doufáme, že se vám tato nová podoba bude líbit!“ – Neon Giant

Cyber Warrior Pack je tedy sada, kterou jednoznačně ocení všichni příznivci podobné estetiky. Tato sada obsahuje velmi povedeně zpracované brnění, a to v sedmi různých provedeních, takže je z čeho vybírat. Součástí jsou samozřejmě dvě nové zbraně a také taktické zbraně a rozšíření. Obsahem jsou také tři zcela nové skiny zbraní, které mohou mít jak nepřátelé, tak vy.

The Ascent cyber warrior pack

Zdroj: Neon Giant

Do The Ascent přichází New Game+

Na žádost mnoha hráčů byla také do hry přidána New Game+, díky níž zažijete opravdovou hardcore výzvu. Tento nový režim je dostupný zcela zdarma bez ohledu na to, zda si Cyber Warrior Pack zakoupíte, či nikoliv.

Do New Game+ se dostanete po dokončení hlavní příběhové kampaně. Následně stačí v sekci pro jednoho hráče vybrat New Game+, poté vyberte soubor s uložením, který chcete převést na uložení New Game+ a je to.

Součástí aktualizace je také oprava nahlášených a známých chyb, jejichž podrobný seznam naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn