Nové Saints Row se poodhaluje o trochu více

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vydavatelé často nejprve ukazují CG videa ke svým připravovaným hrám, aby přilákaly své věrné publikum. Je docela škoda, že takto činí místo toho, aby rovnou ukázali samotný trailer, kde by nám mohli poodhalit, jak bude samotná hra vypadat. Ačkoli je to někdy dobře, protože některé hry zachraňují pouze CG trailery.

Minulý týden jsme se dočkali prvního traileru na nový restart populární a bláznivé série Saints Row. Už jen toto video vyvolalo bouřlivou debatu o tom, zda se stále jedná o Saints či nikoli, ale to už je na jiné téma. Před třemi dny bylo zveřejněno nové video, ve kterém můžeme spatřit několik ukázek přímo ze hry. Zároveň zjišťujeme i několik informací o lokaci, kde se bude hra odehrávat apod.

Záběry ze hry jsou minimální

Bohužel ani samotné video by nemuselo uspokojit mnoho hráčů, protože vývojáři z Volitionu o restartu mluví pouze celých sedm minut – což je délka celého videa. Mezi různými probíranými tématy se občas objeví zmínka o Santo Iles – městě, které má být obklopeno rozsáhlými oblastmi jihozápadní divočiny. To by nám mělo poskytnout pravděpodobně bláznivou jízdu ve vozidlech.  Zároveň se dozvíte, kdo jsou v tomto díle svatí („Saints“), a ukáží vám profily některých nepřátelských syndikátů (už teď mi chybí trojka a řezání nepřátel velkým fialovým klackem), se kterými budete bojovat.

A nyní zklamávající zpráva

Tato zpráva jistě „potěší“ všechny hráče: Saints Row vyjde v obchodě Epic Game Store 25. února. To také platí pro konzole Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. Co se týče samotné služby Steam, nepodařilo se mi zjistit žádné informace, proto předpokládám, že půjde o další exkluzivní titul pro Epic.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn