FAR Changing Tides – úvodka

FAR: Changing Tides zamíří pod vodní hladinu

30. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Začátkem příštího roku se můžete těšit na přímé pokračování oddechové hry FAR: Lone Sails, ve které jste se proháněli po zpustošených planinách zničeného světa ve svém objemném vozítku. Na toto dobrodružství bude navazovat FAR: Changing Tides, které suchozemskou půdu vymění za tajemné hlubiny podvodního světa. Pokud si dobře pamatujete, přibližně dvouhodinová cesta Lone Sails končí na okraji moře, jehož hladina se začne postupně zvedat. Jestli budeme opět hrát za tu samou postavu, či nikoli, je zatím tajemstvím. Alespoň známe přibližnou dobu vydání, která se datuje na brzký začátek roku 2022.

Zdroj: Okomotive

FAR: Changing Tides si zahrajete na Playstation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch a na PC (Steam). Tajemné hlubiny zatím vypadají skvěle a úplně lákají k prozkoumání každého milimetru herního světa. Samozřejmě se sem tam podíváte také na souš, abyste doplnili zásoby paliva a odtajnili další pozůstatky vymřelé civilizace. Třeba se nyní blíže dozvíme, co se v tomto světě vlastně stalo a co způsobilo tento katastrofický scénář.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.