Lost Ark

Lost Ark hrálo současně více než milion hráčů

13. 2. 2022
Zdroj náhledu: Smilegate RPG

Amazon Game Studios může spolu se Smilegate RPG slavit velký úspěch. O jejich nejnovější online MMO titul Lost Ark je mezi hráči obrovský zájem, což dokazují čísla z prvních dní po oficiálním vydání na Steamu.

Již druhý den od svého vydání překonal titul metu milionu souběžných hráčů, konkrétně 1 016 677. V obchodě Steam se přitom jedná o teprve pátou hru, která se kdy mohla chlubit takovými čísly. Velký zájem o hru byl také první den, kdy se číslo zastavilo na 984 111.Pokud jde o samotný rekord, umístil se Lost Ark prozatím na pátém místě. Před ním se nachází už jen Dota 2, Counter Strike: Global Offensive, PUBG nebo Cyberpunk 2077, který v jednu chvíli hrálo 1 054 388 hráčů. Dokáže snad Lost Ark tuto hodnotu překonat? Uvidíme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.