Minecraft Legends - náhled

Nový Minecraft Legends představuje krátký filmeček

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Na včerejším Mineconu jsme se dočkali mnohých zajímavých informací o chystané hře Minecraft Legends. Jedná se o strategickou hru na motivy minecraftového světa od společnosti Mojang, hrát se bude z pohledu třetí osoby a spuštěna bude na jaře příštího roku. Spolu s tím se dočkali také dvou trailerů a oznámení o kooperaci ve čtyřech lidech, ti budou útočit na nepřátelskou základnu. Mimo bojů budete sbírat i suroviny, z nichž si poté můžete společně se svými spojenci stavět svá opevnění. Kromě toho bude možné ve hře umístit i spawnery golemů, zombies a creeperů, které bude možné zverbovat pro boj s nepřáteli.

Hra byla oznámena letos a vývojáři ji přirovnávali například k titulům Overlord nebo Pikmin, potvrzena byla i kooperace pro čtyři hráče. Minecraft Legends vyjde na Xbox, Windows, Nintendo Switch, PlayStation i Steam. Zda bude umožněn crossplay, zatím není známo.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.