Milio splash art

Nový support Milio přichází

8. 3. 2023
Zdroj náhledu: Riot Games

Od vydání posledního supporta do hry League of Legends, Renaty Glasc, uběhl více než rok. Společnost Riot nám opět vyplnila přání a přidává do hry další podporu ve formě malého chlapce jménem Milio – Něžný plamen. Tento nový šampion dokáže léčit a zaštiťovat s pomocí malých plamínků, které si nosí na zádech. Společnost Riot Games nám prozatím ukázala pouze motivy šampiona. Existují však i videa na Youtube, kde nám jsou představeny jeho schopnosti, které léčí, zaštiťují, a dokonce dokážou sejmout negativní efekty z jeho spojenců. Koncept šampiona včetně jeho schopností naleznete níže v těchto videích:

Ve kterém patchi bude Milio přidán do hry, není známo. Komentáře pod videem jsou vcelku pozitivní a hráči se tak už nemohou dočkat, až si nového šampiona s ne tak komplikovanou mechanikou konečně zahrají.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.