Pokémon scarlet and violet úvodka

Jak bude vypadat Pokédex v Pokémon Scarlet a Violet po přidání DLC?

7. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

S blížícím se novým DLC pro známou hru Pokémon Scarlet and Violet přichází i řada otázek. Jednou z nich je právě ta, jak moc bude nový Pokédex rozšířen. V posledních hrách jsou Pokédexy řešeny tak, že nemají globální databázi celého světa, jež by obsahovala všechny existující pokémony, ale pouze tu regionální. Toto rozhodnutí fanoušky moc nenadchlo, jelikož tak přišli o spoustu pokémonů. Nová hra se však s tímto problémem vypořádá vcelku dobře. Celkově jsou plánovaná dvě DLC. První s názvem The Teal Mask by mělo vyjít na podzim, zatímco druhé – The Indigo Disk – je naplánováno na letošní zimu.

Podle webových stránek Pokémonů bude Dexter rozšířen o 230 pokémonů, které fanoušci již znají. V těchto počtech nejsou zahrnuti noví legendární pokémoni ani místní. V konečném důsledku tak můžeme očekávat až 237 nových pokémonů. Je zde však velká šance, že číslo bude ještě vyšší. A na které pokémony se rozhodně můžeme těšit? Minimálně na Metagrosse, Vikavolta a Shiftryho.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.