Sims svatba

Brzy vychází nový svatební balíček pro The Sims 4

9. 2. 2022
Zdroj náhledu: ea.com

Jak už jsme se zmiňovali ve článku z minulého měsíce, nyní se i podle posledních zpráv od EA potvrdilo, že brzy vyjde nový svatební balíček pro The Sims 4 s názvem Svatební příběhy. Bližší představení se chystá už na 11. února prostřednictvím Twitche a Youtube, samotný balíček pak vychází 17. února.

Můžeme se těšit v The Sims na zcela nový svět Tartosa, místo romantikou překypující. Romantická srdce vašich Simíků zde podle všeho budou jásat radostí. Budete moct plánovat různé akce ještě před svatbou, uspořádat rozlučku se svobodou, seznamovací večeři nebo poslat Simíky, aby si vybrali snubní prsteny. Nebo mohou vaši Simíci podlehnout spontánnímu kouzlu okamžiku a nechat se oddat v rychlosti na radnici. Kdo by ale chtěl přijít o všechny ty možnosti vedoucí krok po kroku k tomu nezapomenutelnému okamžiku, kdy si dvě virtuální postavičky řeknou své ano?

Romantické duše si nejspíš budou opravdu vychutnávat plánování každičkého detailu, aby přesně vyhovoval konceptu jejich dokonalého dne D. Snoubenci si budou volit, co mají nebo nemají rádi, datum a místo konání svatby. Na tohle přesně je Tartosa dělaná a nabídne tak mnoho různých lokací, od romantických pláží až po poklidné zahrady. Bude taky potřeba vybrat svatební šaty, květiny a dort… Letité manželské páry by si nově mohly díky balíčku znovu obnovit své manželské sliby během menšího, diskrétnějšího obřadu. Nakonec nezapomeňte všechno pořádně dokumentovat, aby měli Simíci krásné vzpomínky na celý život

Zdroj: gamesradar.com, ea.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.