The Sims 4 odhaluje svou blízkou budoucnost

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Kalendář se nám již přehoupnul na rok 2022 a tvůrci The Sims 4 prezentují své plány na první tři měsíce letošního roku. Podle všeho nás jako první čeká herní balíček zaměřený na svatební oslavy. Rovněž by se do hry měly dostat nové herní kity a bezplatně pak také nové druhy jídla pro vaše Simíky.
Simíci v obětí
Zdroj:igdb.com
Aktuální krok číslo jedna v plánech pro The Sims 4 je herní balíček s názvem „Simthing to Celebrate“ a vypadá to, že se bude zaměřovat na párty oslavující lásku. Co jiného by se na tento popis hodilo lépe než právě svatební oslavy. Navíc v twitterovém příspěvku oficiálního účtu The Sims 4 se objevil obrázek, na jehož pozadí můžeme najít právě třeba snubní prsteny. Můžeme tak očekávat, že se nový balíček bude ubírat tímto směrem. Takže rozezvoňte zvony a připravte nějaké zamilované Simíky na jejich velký den.

Herní balíček by měl vyjít v následujících třech měsících, takže jej můžeme čekat nejpozději do 31. března letošního roku. EA Games se zatím ale nezmiňuje o žádném dalším zásadním herním rozšíření pro The Sims 4. Na nějaké větší herní změny si tedy asi budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Více o Simthing to Celebrate můžete najít na fórech EA Games.

Zdroj: pcgamesn.com
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn