Watch Dogs Legion hlavní

Nový update do Watch Dogs: Legion už neočekávejte

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

V polovině minulého roku jsme dostali do Watch Dogs: Legion update, který konečně opravil spoustu bugů, ale nikdo nečekal, že bude i posledním. Už nějakou dobu se ale spekuluje, že Ubisoft se svou hrou jaksi končí. Bohužel se tato domněnka stává realitou a na oficiálních stránkách společnosti se objevilo vyjádření. Vývojářský tým Legionu aspoň na oplátku umožní získat věci z minulých sezón místo té šesté, jež by měla následovat. Vývojáři se ale nemají za co stydět. Vytvořili pro hru opravdu spoustu obsahu. Dostali jsme Aiden Pearce DLC, crossover s Assassin’s Creed, zombie mód, a to za pouhý jeden rok. Nemusíte se však bát, Ubisoft nevypíná servery, akorát neočekávejte nic nového. Budete i tak se moct nadále připojit do online módu.

„Hra se rozrostla mílovými kroky a nabízí spoustu obsahu k prozkoumání, od rozlehlého města blízké budoucnosti až po akční online režim. Nemůžeme být více hrdí na hru, kterou jsme vytvořili, a vážíme si vás všech, kteří jste se k nám na této cestě v Londýně během roku připojili. Těšíme se na další vaše dobrodružství v Legionu!“

zdroj: igdb.com

Můžeme se však těšit na novinky co si pro nás Ubisoft chystá, a je jich opravdu dost. Rainbow Six: Extraction, které sklízí zatím průměrná hodnocení, jsme se už dočkali a na Splinter Cell remake, Mario + Rabbids: Spark of Hope, Prince of Persia: The Sands of Time remake, The Divison Heartland, Assassin´s Creed Infinity, Avatar: Frontiers of Pandora, The Settlers a hru Star Wars s otevřeným světem si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Watch Dogs je pro mě srdcová série a tak doufám, že třeba ještě tenhle nebo příští rok vývojáři oznámí pokračování a sérii nepohřbí.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.