Fifa 23 - Cover

Obal nové hry EA Sports FC 24 vyděsil hráče

12. 7. 2023
Zdroj náhledu: EA Sports

Oficiální nástupce série FIFA, který ponese název EA Sports FC 24, u hráčů příliš pozitivní první dojem neudělal. Nově vydaná podoba obalu Ultimate edice schytala kritiku za nevkusné obličeje hráčů.

Shodneme se asi na tom, že EA Sports FC 24 bude poměrně velká revoluce. I přes to, že by titul oproti předchozí hře FIFA 23 nepřinesl žádné razantnější změny, určitě bude zajímavé sledovat, jak se EA Sports dokázalo poprat s nástupcem, který již nenese oficiální licenci FIFA. První dojem EA Sports FC 24 ale rozhodně není pozitivní. Nově vydaná ukázka přední strany obalu, jejž ponese vyšší Ultimate Edition, schytala od fanoušků velkou kritiku. Kvalita obličejů nevypadá na dnešní dobu nijak zvlášť kvalitně, a co víc, často ani nelze pořádně rozeznat, o jakého konkrétního hráče jde. Doufejme, že je obálka jediným vizuálním nedostatkem a podobnou kvalitou nebude ve finále disponovat i samotná hra.

Spolu s náhledem obalu vyšel také oficiální trailer, kde je kvalita obličejů naštěstí o něco lepší, což by mohlo dávat naději, že to zase tak strašné ve finále nebude.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.