Final Fantasy XIV – logo

Odhalení plánu Final Fantasy XIV na rok 2021

13. 7. 2021
Zdroj náhledu: igbd

Všichni uživatelé, kteří se letos těší na další obsah pro Final Fantasy XIV, jistě rádi uslyší, že společnost Square Enix odhalila plán vydání na letošní rok 2021. A nejen to, odhalen byl také PC benchmark pro rozšíření Endwalker. 

Kampaň Make it Rain – od 19. července až do 11. srpna mohou hráči získat nový emotikon „vexed“ plněním úkolů v událostech a zároveň získávat bonusové body Manderville Gold Saucer Points (MGP) z aktivit Gold Saucer. 

Patch 5.58 – aktualizace, která vychází 20. července, bude vedle dalších úprav obsahu znamenat začátek 20. sezóny hry The Feast. 

Zdroj: igbd

  • Moonfire Faire – zato sezónní událost zaměřená na letní tematiku se vrátí na omezenou dobu od 13. srpna. 
  • The Rising – při příležitosti osmého výročí vydání hry FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn začne 27. srpna akce The Rising. 

Září –říjen

FINAL FANTASY XV Collaboration Event – hráči se mohou těšit na návrat oblíbené akce, která přivádí hrdinu FINAL FANTASY XV Noctise Lucise Caeluma do světa Hydaelyn. Od 13. září se jí mohou zúčastnit hráči po dosažení 50. úrovně a splnění úkolu hlavního scénáře „The Ultimate Weapon“ a získat tak řadu odměn, včetně Noctisova účesu a oblečení, čtyřmístného mounta Regalia a mnoho dalšího. Uživatelé, jež tento úkol splnili už dříve, mohou znovu prožít tuto dobrodružnou výpravu po boku Noctise. 

Akce Moogle Treasure Trove - od 19. října až do plánovaného zahájení předčasného přístupu do Endwalkeru 19. listopadu budou mít hráči další možnost sbírat nepravidelné tomestony, které budou moci vyměnit za různé odměny. 

Od listopadu dále

Spuštění předběžného přístupu do Endwalker - předběžný přístup do Endwalker začíná 19. listopadu a umožňuje hráčům, kteří si hru předobjednali, začít s dobrodružstvím ještě před oficiálním vydáním tj. 23. listopadu 2021. 

Události po vydání – během následujících měsíců po vydání hry se chystají další sezónní události, jako je například All Saints' Wake, která začíná koncem listopadu, Starlight Celebration v prosinci a Heavensturn, jež uvede nový rok. 

Co se týče benchmarku Final Fantasy XIV Endwalker, i k němu vyšel nový trailer a podrobnosti. 

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.