Deathloop - náhledovka

Deathloop bude jeden rok Playstation 5 exkluzivitou

12. 7. 2021
Zdroj náhledu: Bethesda

Potvrzení o exkluzivitě pro Playstation 5 přišlo prostřednictvím upoutávky v červencovém State of Play.

Zdroj: Playstation

Titul Deathloop vychází 14. září 2021 na Playstation 5, na konzoli Xbox a PC tak hra může vyjít nejdříve 14. září 2022. To znamená, že i navzdory úspěšné akvizici ZeniMaxu Microsoftem (ZeniMax má pod svými křídly známá studia, jako je Bethesda či Arkane Studios – to právě stojí za vývojem nové akční hry Deathloop) budou na tento titul hráči na Xboxu a PC čekat celý dlouhý rok.

Nevíme přesně, co za exkluzivitou stojí, vzhledem k zmíněnému spojení je však tato zpráva více než překvapující. Je možné, že se Sony s Bethesdou dohodlo o exkluzivitě ještě před samotnou koupí Microsoftem – minimálně by to dávalo smysl, jelikož je velmi nepravděpodobné, že by Microsoft v tomto ohledu podporoval svého největšího konkurenta na poli herních konzolí.

Deathloop je nová akční střílečka od vývojářského studia Arkane Studios, které má na svědomí věhlasné hry jako Prey či úspěšnou sérii Dishonored. Ve hře Deathloop se dva zabijáci ocitnou v nekonečně časové smyčce, v níž musí neustále dokola prožívat jeden a ten samý den. Úkolem hlavního hrdiny Colta je zabití celkem osmi cílů, které je jedinou šancí na únik.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.