Oslavy 10. narozenin THQ Nordic slibují slevy a výprodeje

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: THQ Nordic

Rakouský herní vydavatel THQ Nordic slaví kulaté narozeniny. Společnost začínala v roce 2011 jako Nordic Games a během deseti let se rozrostla do neuvěřitelných rozměrů a dosahů. Dnes patří k těm největším herním vydavatelům, pod nimiž pracuje několik tisíc zaměstnanců. V současné době pod THQ Nordic spadá několik desítek studií společně s jedním, slovenským, jménem Nine Rocks. Nutno uznat, že za deset let jejich působení jsme dostali nespočet skvělých titulů, mezi kterými bychom mohli jmenovat například série Darksiders, Gothic, Desperados či tituly Titan Quest, Biomutant, ELEX a mnoho dalších.

Oslavy desátých narozenin rozhodně budou probíhat ve velkém stylu. Zítra, 17. září, od 21.00 proběhne velký stream skrze YouTubeTwitch a Steam, během kterého bychom se měli dozvědět šest velkých novinek a oznámení. Co by to ovšem bylo za oslavy bez pořádných slev a her zadarmo. Na Steamu od dnešních 19 hodin startuje velký výprodej. Těšit se můžete na zvýhodněnou cenu her, jako sou ku příkladu Destroy All Humans!, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, Desperados III, Biomutant i díly série Darksiders.

Zdroj: THQ Nordic

Výprodej pak bude končit 23. září, takže máte relativně dost času na to, si strategicky promyslet, které hry zakoupit, a které si naopak nejprve vyzkoušet. Slevy nejsou to jediné, co si pro nás THQ Nordic připravilo. Mimo jiné se můžete těšit na některé kousky, které bude možné si zahrát po omezenou dobu zcela zdarma. Největším lákadlem jsou jistě hry Titan Quest Anniversary Edition a Jagged Alliance 1: Gold Edition, které vám po přidání do knihovny už navždy zůstanou.

Více informací se dozvíte zde.

Zdroj: TK na thqnordic.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn