Fire Emblem Engage – logiáš

Oznámen nový Fire Emblem, vyjde v lednu

15. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Nintendo během dnešního Nintendo Direct odhalila zbrusu novou hru Fire Emblem a na její hraní nebudete muset dlouho čekat. Oblíbené postavy jako Marth a Celica se vracejí spolu s novým obsazením ve Fire Emblem Engage, tahovém taktickém RPG, které vyjde na Nintendo Switch 20. ledna 2023.

Zdobenou bílou tunikou a pláštěm se bude honosit červenomodrovlasý hlavní hrdina. Samozřejmě si také můžete vybrat mezi mužsky nebo žensky vypadající verzí hrdiny.

Fire Emblem Engage: Divine Edition, fyzická sběratelská kopie hry, obsahuje jedinečný obal krabice, steelbook bez loga, art karty, objemnou knihu s výtvarnými díly a fyzickou kopii hry.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.