Synduality – dívka a stroj

Bandai Namco představuje Synduality

15. 9. 2022
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Synduality je nový titul vydavatele Bandai Namco, ve kterém se v dystopickém světě budete muset spolehnout na umělou inteligenci, abyste přežili. Tato sci-fi střílečka ze třetí osoby vyjde někdy během příštího roku 2023 na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC (Steam). Přesné datum však není prozatím známo.

Příběh Synduality se odehrává v budoucnosti roku 2222 poté, co záhadný smrtící déšť zvaný jako „The Tears of the New Moon“ vyhladil většinu světové populace a zrodil agresivní stvoření Enders holdující lidskému masu. Zbytky přeživších jsou zahnány do podzemí, kde narazí na formy umělé inteligence zvané Magus a začnou s nimi spolupracovat v naději, že povrch jednoho dne bude opět patřit lidské rase. Hráč se ujme role Driftera – člověka, který se živí těžbou vzácné suroviny na povrchu Země. Společně se svým Magusem zasazeným do kovového těla stroje si hráči budou moct vlastního mecha libovolně upravit (od vzhledu až po zbraně), aby jim pomohl v boji proti nepřátelům. Kromě singleplayeru bude k dispozici také multiplayer, ve kterém hráči mohou spolupracovat, nebo naopak soupeřit o suroviny či škodit jiným Drifterům.

Aby toho nebylo málo, Synduality navíc vznikne také jako anime seriál. Prozatím je známo pouze herecké obsazení – Aoi Koga jako Noir, Nagisa Aoyama jako Ciel a MAO jako Schnee. Kdy přesně se na anime můžeme těšit, je stále ve hvězdách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.