Hogwarts Legacy náhled

Hogwarts Legacy ukázalo exkluzivní úkol pro Playstation v traileru

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Hra Hogwarts Legacy se během dnešního State of Play dočkala nového traileru, který potvrzuje exkluzivní quest pro hráče na PlayStationu. V podivně hororovém traileru se objevují živé figuríny, obří pavouci a strašidelný sklep, ale to není všechno. Trailer také potvrdil, že titul ve verzi pro PlayStation bude mít quest specifický pro konzole. Ten se bude jmenovat The Haunted Hogsmeade Shop, což vysvětluje, proč byl trailer tak strašidelný.

Na hru už nebudeme muset čekat moc dlouho, protože Hogwarts Legacy má vyjít 10. února 2023. Ačkoli kvůli exkluzivnímu úkolu má smysl koupit si ji na PS4 nebo PS5, bude k dispozici také na Nintendo Switch, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Zdroj: gamesradar.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.