Demon Slayer-Aim! The strongest soldier! – Nezuko a Tanjiro

Oznámena nová hra z univerza Demon Slayer

12. 9. 2023
Zdroj náhledu: Aniplex

Všichni horliví milovníci anime jistě znají sérii Demon Slayer, ale ani hráčům by tento název neměl zůstat neznámý. Na svém kontě totiž nemá pouze několik seriálových řad, ale dokonce si stihla připsat i videoherní zářez. Aby toho nebylo málo, toto stále se rozrůstající univerzum příští rok přivítá nový přírůstek v podobě herního projektu s název Demon Slayer-Aim! The strongest soldier! Jak je vidět z reakcí fanoušků, půjde o typ hry, kterou nikdo nečekal.

Demon Slayer-Aim! The strongest soldier! hráčům nabídne formát podobný Mario Party. Chybět nesmí známé postavy, které se budou účastnit různých miniher a výzev, aby postoupily na hrací desce. Místo akční bojovky jako u Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles z roku 2021 se dočkáme v podstatě digitální deskové hry pro Nintendo Switch. Titul je určený pro jednoho až čtyři hráče.

Tanjiro a jeho přátelé budou házet kostkami, plnit rozmanité výzvy od překážkové dráhy a pexesa po kreslení aj., a v noci se dokonce utkají s démony, protože herní políčka se mají měnit v závislosti na denní době. Hra si zachová vizuální estetiku mangy a zavede nás na některá známá místa. Kromě Tanjira by se mezi hratelnými postavami měl objevit Inosuke, Zenitsu, Giyuu či další hashirové. Spoustu známých tváří se však ukáže během různých akcí nebo ve formě podpory.

Demon Slayer-Aim! The strongest soldier! prozatím nemá stanovené konkrétní datum vydání, protože je stále ve vývoji. Dočkat bychom se jej však měli už příští kalendářní rok exkluzivně na Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.