Goblin Slayer – logiáš

Videoherní Goblin Slayer se nám představil

27. 3. 2023
Zdroj náhledu: @GoblinSlayer_GA

Goblin Slayer je populární anime o mladíkovi, jemuž nejde o nic jiného než o likvidaci goblinů. V lednu letošního roku jsme vás informovali o tom, že se chystá stejnojmenná adaptace, jež bude vyprávět zcela nový příběh. Jedinou spojnicí mezi tímto univerzem a novou videohrou jsou postavy.

Podle dostupných informací se navrátí hrdinové, které můžeme znát z animovaného seriálu nebo mangy. Těšit se můžete na Goblin Slayera, elfku Yousei Yunde, kněžku Onna Shinkan a další. Japonský nakladatel GA Bunko zveřejnil oficiální trailer, díky němuž se představily nové postavy. Dokonce se můžeme poprvé podívat na grafické zpracování hry. Při lednovém oznámení, že Goblin Slayer vstoupí do herního světa, nebyly k dispozici žádné ilustrace ani upoutávky. Pomocí tohoto nového přívěsku si nyní můžeme udělat první představu o tom, jak bude Goblin Slayer vypadat. Pokud jste čekali titul z pohledu třetí osoby, ve kterém budete kosit hordy goblinů a všude bude stříkat krev, musím vás bohužel zklamat.

Jedná se o klasickou JRPG strategii, jejíž premiéra je plánována na letošní zimu pro PC a Nintendo Switch. Navíc bude lokalizovaná do angličtiny, nemusíte se tedy obávat, že byste jí nerozuměli. Podle ukázkového snímku lze soudit, že hratelnost je situována do 16bitové grafiky a cutscény by mohly být stylizovány do stylu anime. Pro více informací můžete sledovat webové stránky hry.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.