Oznámení titulu Farm Renovator

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Forestlight Games
Už jsem přestala počítat, kolik těch simulátorů má vlastně v blízké době vyjít. Mám totiž takové tušení, že ani prsty na obou rukou by mi nestačily. Tentokrát vývojářské studio Forestlight Games představilo svůj nadcházející simulátor s názvem Farm Renovator, kde koupíte starou, zchátralou farmu a pokusíte se navrátit jí její slávu.
Po příchodu na vaši farmu ji samozřejmě nejdříve musíte zrenovovat. Nechcete přece vést svůj byznys ve špinavé a zničené budově společně s rozbitými nástroji. Musíte se tedy zbavit všech odpadků, opravit stěny, namalovat je a také opravit všechno možné vybavení, které opravit jde. Dále musíte najít všechny vaše zemědělské stroje, jako například traktory, kombajny nebo třeba přívěsy. Ty je nutné vyčistit, zkontrolovat, zda fungují, jak mají, a pokud ne, opět je musíte spravit. Pamatujte, že zemědělské stroje vám usnadní a také urychlí práci.
Ve Farm Renovator musíte se svými penězi dobře nakládat, je možné je investovat do opravy například sadů nebo kravínu. Čím více rozšíříte svoji farmu, tím více produktů můžete nabízet svým zákazníkům, což povede k většímu výdělku. Je také důležité pečovat o svůj sortiment produktů a vždy je prodávat v té největší možné kvalitě a hlavně čerstvé.

Pokud vás Farm Renovator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn