Farm Renovator náhled

Oznámení titulu Farm Renovator

28. 1. 2022
Zdroj náhledu: Forestlight Games

Už jsem přestala počítat, kolik těch simulátorů má vlastně v blízké době vyjít. Mám totiž takové tušení, že ani prsty na obou rukou by mi nestačily. Tentokrát vývojářské studio Forestlight Games představilo svůj nadcházející simulátor s názvem Farm Renovator, kde koupíte starou, zchátralou farmu a pokusíte se navrátit jí její slávu.

Po příchodu na vaši farmu ji samozřejmě nejdříve musíte zrenovovat. Nechcete přece vést svůj byznys ve špinavé a zničené budově společně s rozbitými nástroji. Musíte se tedy zbavit všech odpadků, opravit stěny, namalovat je a také opravit všechno možné vybavení, které opravit jde. Dále musíte najít všechny vaše zemědělské stroje, jako například traktory, kombajny nebo třeba přívěsy. Ty je nutné vyčistit, zkontrolovat, zda fungují, jak mají, a pokud ne, opět je musíte spravit. Pamatujte, že zemědělské stroje vám usnadní a také urychlí práci.

Ve Farm Renovator musíte se svými penězi dobře nakládat, je možné je investovat do opravy například sadů nebo kravínu. Čím více rozšíříte svoji farmu, tím více produktů můžete nabízet svým zákazníkům, což povede k většímu výdělku. Je také důležité pečovat o svůj sortiment produktů a vždy je prodávat v té největší možné kvalitě a hlavně čerstvé.

Pokud vás Farm Renovator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.